Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Szkoła Podstawowa w Lutomiersku

Salezjanska Szkoła Muzyczna w Lutomiersku

Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Mikołajewicach

Plac Jana Pawła II w Lutomiersku

Plac Jana Pawła II w Lutomiersku

Plac Tadeusza Kościuszki w Kazimierzu

Dolina Neru

Kościół Salezjanów

Dolina Neru

Kościół pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Lutomiersku

Informacja Wójta Gminy Lutomiersk o naborze wniosków na dofinansowanie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków

Zgodnie z § 2 Uchwały Rady Gminy Lutomiersk nr XXV/131/16 z dnia 06 kwietnia 2016 r. w sprawie określenia zasad udzielania z budżetu Gminy Lutomiersk dotacji celowej na dofinansowanie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Lutomiersk:

 

Ogłaszam II nabór wniosków o udzielenie dotacji na budowę przydomowych oczyszczalni ścieków  na terenie Gminy Lutomiersk w 2016r.

  1. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie dofinansowaniem budowy przydomowych oczyszczalni ścieków, zwiększono środki przeznaczone na w/w dofinansowania o kolejne 50.000,00 zł. II nabór wniosków nastąpi w terminie od dnia 04 lipca 2016 r. do dnia 31 sierpnia 2016 r. lub do wyczerpania limitu środków przeznaczonych na dotację określonego w uchwale budżetowej – w roku budżetowym 2016.
  2. Wnioski należy składać w siedzibie Urzędu Gminy Lutomiersk, Plac Jana Pawła II nr 11, w Sekretariacie - pokój nr 17, w godzinach pracy urzędu – pn. 730 – 1630; wt., śr., czw. 7 30 - 1530; pt., 730 - 1430.
  3. Wysokość dotacji wynosi 3.000,00 zł. jednak nie więcej niż 70% całkowitych kosztów inwestycji.
  4. O udzieleniu dotacji decyduje kolejność wpływu kompletnych wniosków do Urzędu Gminy Lutomiersk .
  5. Formularze wniosku do pobrania na stronie internetowej Gminy Lutomiersk – bip.lutomiersk.info zakładka Procedury przyjmowania i załatwiania spraw ® Gospodarka komunalna, Ochrona Środowiska ® Dofinansowanie budowy przydomowej oczyszczalni ścieków lub w siedzibie urzędu pok. 12.

Przed złożeniem wniosku należy zapoznać się z „Regulaminem udzielania dotacji celowej z budżetu Gminy Lutomiersk na dofinansowanie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Lutomiersk” zamieszczonym na stronie internetowej www.bip.lutomiersk.info zakładka Procedury przyjmowania i załatwiania spraw ® Gospodarka komunalna, Ochrona Środowiska ®  Dofinansowanie budowy przydomowej oczyszczalni ścieków.

Bliższe informacje udzielane są w siedzibie urzędu, pok. 12 lub telefonicznie pod numerem 43 677 50 11 wew. 136.

Wójt Gminy Lutomiersk

/-/ Tadeusz Borkowski