Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Szkoła Podstawowa w Lutomiersku

Salezjanska Szkoła Muzyczna w Lutomiersku

Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Mikołajewicach

Plac Jana Pawła II w Lutomiersku

Plac Jana Pawła II w Lutomiersku

Plac Tadeusza Kościuszki w Kazimierzu

Dolina Neru

Kościół Salezjanów

Dolina Neru

Kościół pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Lutomiersku

Aktualności

Artykuły

 • KONKURS NA DYREKTORA ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO W LUTOMIERSKU ROZSTRZYGNIĘTY

  W dniu 28 marca 2024 r. rozstrzygnięto konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lutomiersku.

  Zgodnie z przepisami ustawy Prawo oświatowe kandydata na stanowisko dyrektora wyłania się w drodze konkursu. Konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lutomiersku został ogłoszony zgodnie z wymogami rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie regulaminu konkursu na stanowisko dyrektora publicznego przedszkola, publicznej szkoły podstawowej lub publicznej placówki oraz trybu pracy komisji konkursowej.

  Posiedzenie komisji konkursowej odbyło się w dniu 28 marca 2024 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Lutomiersk. W posiedzeniu komisji konkursowej udział wzięło: trzech przedstawicieli organu prowadzącego zespołu, trzech przedstawicieli Kuratorium Oświaty w Łodzi, dwóch przedstawicieli Rady Pedagogicznej z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lutomiersku, dwóch przedstawicieli Rady Rodziców z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lutomiersku oraz po jednym przedstawicielu: Oddziału Międzygminnego Związku Nauczycielstwa Polskiego i NSZZ „Solidarność” Międzyregionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania Ziemi Łódzkiej.

  Kandydat na dyrektora złożył ofertę spełniającą wymogi formalne wskazane w ogłoszeniu o konkursie, przedstawił koncepcję funkcjonowania szkoły oraz odpowiadał na pytania członków komisji.

  W wyniku konkursu na stanowisko dyrektora akceptację komisji konkursowej uzyskał Pan Adrian Kmiecik.

  Dyrektor zostanie powołany przez Burmistrza Miasta i Gminy Lutomiersk na stanowisko z dniem 1 września 2024 r.

  Czytaj Więcej o: KONKURS NA DYREKTORA ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO W LUTOMIERSKU ROZSTRZYGNIĘTY