Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Szkoła Podstawowa w Lutomiersku

Salezjanska Szkoła Muzyczna w Lutomiersku

Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Mikołajewicach

Plac Jana Pawła II w Lutomiersku

Plac Jana Pawła II w Lutomiersku

Plac Tadeusza Kościuszki w Kazimierzu

Dolina Neru

Kościół Salezjanów

Dolina Neru

Kościół pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Lutomiersku

Granty Sołeckie

Artykuły

 • Budowa placu zabaw na działce nr 189 w Kazimierzu

  W miesiącu listopadzie zakończono realizację zadania „Budowa placu zabaw na działce nr 189 w Kazimierzu” współfinansowanego przez Urząd Marszałkowski w Łodzi w ramach  dotacji celowej, przeznaczonej na dofinansowanie zadań własnych gminy w zakresie realizacji małych projektów lokalnych realizowanych na terenach wiejskich. Koszt całkowity realizacji zadania to kwota 66.599,20 zł.   zł. Kwota pozyskanej dotacji  - 10.000,00 zł.

  W ramach zadania przy Szkole Podstawowej w Kazimierzu powstał ogólnodostępny plac zabaw – zamontowano urządzenia placu zabaw oraz wykonano strefy bezpieczne.

  Czytaj Więcej o: Budowa placu zabaw na działce nr 189 w Kazimierzu
 • Budowa placu zabaw z elementami siłowni plenerowej

  W miesiącu wrześniu miejscowości Antoniew  został wykonany plac zabaw wraz elementami siłowni plenerowej. „ Budowa placu zabaw z elementami siłowni plenerowej” to zadanie współfinansowane przez Urząd Marszałkowski w Łodzi w ramach  dotacji celowej, przeznaczonej na dofinansowanie zadań własnych gminy w zakresie realizacji małych projektów lokalnych realizowanych na terenach wiejskich. Koszt całkowity realizacji zadania to kwota 18123,60 zł.   zł. Kwota pozyskanej dotacji  - 10000,00 zł.

  Czytaj Więcej o: Budowa placu zabaw z elementami siłowni plenerowej
 • "Utworzenie miejsca spotkań mieszkańców sołectwa Wola Puczniewska na działce o nr ewid. 11/13”

  W miesiącu listopadzie zakończono realizację zadania: "Utworzenie miejsca spotkań mieszkańców sołectwa  Wola Puczniewska na działce o nr ewid. 11/13"  w ramach którego powstał budynek świetlicy wiejskiej. Została również wykonana kostka brukowa wokół budynku. Zakupiono  wyposażenie do budynku - stoły oraz krzesła.  Zadanie jest współfinansowane przez Urząd Marszałkowski w Łodzi w ramach  dotacji celowej, przeznaczonej na dofinansowanie zadań własnych gminy w zakresie realizacji małych projektów lokalnych realizowanych na terenach wiejskich.

   

  Środki finansowe przeznaczone na realizację zadania to kwota 50.592,05zł zł. z czego 10.000,00 zł.  to  kwota otrzymanej dotacji z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. 

  Czytaj Więcej o: "Utworzenie miejsca spotkań mieszkańców sołectwa Wola Puczniewska na działce o nr ewid. 11/13”